PROJEKTOWANIE OGRODÓW

PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW NA    TERENACH PRYWATNYCH I FIRMOWYCH W WARSZAWIE

Projektujemy piękne, wygodne, pełne życia ogrody oraz wszelkie przestrzenie zielone. Nasz zespół składa się z ludzi, których fascynuje zakładanie ogrodów, umiejących tą pasją, a także swoją wizją zaradzić innych. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania w najmniejszych szczegółach, po pełną realizację i opiekę nad obiektem. Mogą to być projekty ogrodów, tarasów, balkonów lub zakładanie innych przestrzeni zielonych. Projektowanie każdej wielkości ogrodów czy terenów zielonych wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Chętnie doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania i dzielimy się swoją wiedzą z naszymi klientami, by współpraca układała się jak najlepiej. 

Najważniejsze jest pierwsze spotkanie i poznanie Państwa oczekiwań. Współpracujemy z najlepszymi Architektami Krajobrazu, dla których projektowanie ogrodów jest największą pasją i których projekty ogrodów zachwycają kreatywnością i ciekawymi rozwiązaniami. 

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą :

  • Projektujemy ogrody przydomowe,
  • Projektujemy zieleń wokół firm, biur, instytucji użyteczności publicznej
  • Projektujemy zieleń na balkonach, tarasach, podjazdach, terenach rekreacyjnych

Kompleksowo realizujemy wszelkie projekty.

dsc-08581

Naszą pracę, jaką jest zakładanie ogrodów, rozpoczynamy od pierwszego spotkania, w trakcie którego poznajemy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Dbając o roślinność i estetykę ogrodów, możemy przygotować dla Państwa ofertę na wykonanie systemu automatycznego nawadniania. Specjaliści w tej dziedzinie przedstawią państwu zalety tego rozwiązania i doradzą przy podejmowaniu decyzji o wyborze konkretnego systemu nawadniającego. 

Planowanie i projektowanie takiego systemu wymaga uwzględnienia specyfiki miejsca. Projekty terenów zielonych dostosowane są do lokalizacji i otoczenia konkretnych ogrodów. Jesteśmy profesjonalistami, przygotowany przez nas projekt dopasowany jest zawsze do indywidualnych potrzeb Klienta. Planowanie kształtu ogrodu ułatwia dostosowanie i usprawnia jego zakładanie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy autorski pomysł na ogród, by zakładanie nie było kłopotliwe. 

Dbamy o to, aby nasze ceny były konkurencyjne, dlatego zawsze wybieramy najkorzystniejsze dla Klienta rozwiązania. Ostateczna wycena i projektowanie zamówionych ogrodów uzależnione jest od wielkości terenu i elementów, jakie ma zawierać projekt, między innymi takich jak: nawodnienie, nawierzchnie, tarasy, pergole, altany, zbiorniki wodne. Projektowanie realizują doświadczeni projektanci terenów zielonych. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, by sprostać państwa wysokim wymaganiom, jakie niesie za sobą zakładanie ogrodówWarszawa jest miastem, gdzie kompleksowo zrealizowaliśmy już wiele projektów. Istotna jest też powierzchnia przeznaczona pod nasadzenia roślinne. Planowanie wymaga uwzględnienia specyfiki terenu. 

Ile kosztuje zaprojektowanie ogrodu? 

Architektura krajobrazu to branża tak piękna, szeroka i bogata, że trudno jest zamknąć ją w sztywne ramy cenowe. Projektowanie wymaga spełnienia wielu wymogów formalnych. Nasza firma każdy projekt traktuje indywidualnie, a ostateczny kosztorys zależy od wielkości ogrodów. Wszystkie te aspekty są dokładnie uzgadniane z klientem, proces projektowania i zakładania ogrodów jest mozolny i wymaga profesjonalnego podejścia. 

Wszystko to znajdą państwo w naszej firmie:

  • pełen profesjonalizm,
  • atrakcyjne ceny,
  • kompleksowe usługi
  • najwyższą jakość.


Nasi pracownicy wiedzą dokładnie, czym charakteryzują się dobre projekty ogrodów i są w stanie w sprawny sposób przeprowadzić przedsięwzięcie, jakim jest zakładanie nowych terenów zielonych. Ich doświadczeniu warto zaufać, ponieważ są niezawodni w swojej dziedzinie i mają na swoim koncie zakończone wielokrotnie sukcesem projektowanie ogrodówWarszawa jest głównym polem dotychczasowej działalności naszej firmy, ale jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi i firmami z całego kraju, które poszukują specjalistów w dziedzinie projektowania ogrodów. Kompleksowe podejście do klientów i do realizowanych zadań, sprawiają, że współpraca z nami to czysta przyjemność. 

Zakładanie każdego nowego ogrodu jest dla nas ekscytującym doświadczeniem i zawsze cieszymy się na możliwość pracy z zainteresowanymi naszymi usługami osobami. Ogromną radość sprawia nam możliwość świadczenia najwyższej jakości usług, a największą nagrodą dla nas jest zadowolenie naszych klientów z ich nowych, pięknych ogrodów marzeń. Czekamy z niecierpliwością na Państwa pytania i oferty.

Ul. Pawia 8/20 
05-500 Piaseczno

Tel. 887 877 077
603 359 568- marketing i reklama
Email – biuro@asztar.pl
Close Menu