SPRZĄTANIE BIUR

Specjalnością naszej firmy jest sprzątanie biur oraz apartamentowców, a także wielu innych przestrzeni o charakterze komercyjnym. Zapewniamy w pełni profesjonalne oraz kompleksowe czyszczenie powierzchni.

W zależności od umowy oferta obejmuje:

Cechuje nas długoletnie doświadczenie w branży, jak również zatrudnianie wyłącznie odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują najlepszymi środkami oraz sprzętem czyszczącym. Jesteśmy otwarci na wszelkie oczekiwania naszych klientów, dlatego zakres świadczonych przez nas usług jest dostosowany do indywidualnych potrzeb osób zamawiających, a także warunków przestrzennych danego budynku. Jeżeli interesuje Państwa sprzątanie biur na najwyższym poziomie, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. 

Firma sprzątająca, którą prowadzimy, zajmuje się zarówno współpracą z wielkimi korporacjami, jak i klientami indywidualnymi. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu sprawne, szybkie, a przede wszystkim solidne sprzątanie biurWarszawa to miasto ogromnych potrzeb, na które staramy się odpowiadać tak, aby zaspokajać wszelkie zróżnicowane oczekiwania naszych klientów. Nawiązujemy współpracę ze wszystkimi klientami, bez względu na charakter przestrzeni komercyjnej, jej wielkość, a także konkretną specyfikację. Jeśli w zakresie Państwa zainteresowań znajduje się profesjonalne sprzątanie biurWarszawa zaprasza do skorzystania z naszych usług. 

W stolicy znajduje się wiele biurowców, które na co dzień sprzątamy. Zatrudniani przez nas pracownicy pracują według specjalnie ustalonego z klientami harmonogramu, sprzątając biura regularnie, a także jednorazowo. Podczas wykonywanych przez nas prac stosowane są najlepsze detergenty oraz środki czyszczące znanych oraz cenionych na rynku firm. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się czystymi i świeżymi przestrzeniami biurowymi przez długi czas. 

Nasze działania obejmują między innymi sprzątanie biur, sal konferencyjnych, pomieszczeń o charakterze sanitarnym, a także łazienek. Zajmujemy się opróżnianiem koszy na śmieci, myciem lamp oraz żyrandoli oraz wykonywaniem wielu innych czynności, mających na celu uzyskanie w pełni czystych i świeżych pomieszczeń. Działamy z wielkim zaangażowaniem, dbając o każdy szczegół. Kompleksowo oraz profesjonalnie przygotowujemy sale konferencyjne do różnego rodzaju spotkań oraz imprez. Zatrudniamy wyłącznie pracowników o długim stażu pracy, którzy działają sprawnie, terminowo i bardzo dokładnie. Ponadto nasi pracownicy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą oraz dyskrecją. 

Jako firma działamy od wielu lat, w ciągu których zaskarbiliśmy sobie grono zadowolonych z naszych usług klientów. Ich pozytywne opinie są naszą najlepszą wizytówką, a także motorem do dalszego rozwoju i poszerzania zakresu świadczonych przez nas usług. 

Nasze ekipy sprzątające są kierowane przez managerów w kompleksowy sposób dbających o precyzyjne wykonywanie wszelkich prac porządkowych składających się na kompleksowe sprzątanie biurWarszawa jest miastem, na którego terenie działamy, jednak chętnie podejmujemy się również współpracy z klientami z okolic stolicy. Zakres prac oraz ich konkretny charakter w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, aby uzyskać ich stuprocentowe zadowolenie. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm, szeroki zakres świadczonych usług, dokładność oraz terminowość. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi z wszelkich branż gospodarki, jak i instytucjami państwowymi. Nieustannie rozwijamy naszą firmę, aby obejmować naszą działalnością coraz większe obszary Warszawy oraz okolic.

Ul. Pawia 8/20 
05-500 Piaseczno

Tel. 887 877 077
603 359 568- marketing i reklama
Email – biuro@asztar.pl
Close Menu