NAWADNIANIE

SPRZĄTANIE OSIEDLI, WSPÓLNOT ORAZ TERENÓW    PRYWATNYCH I ZAKŁADOWYCH W WARSZAWIE

Jesteśmy firmą, która zajmuje się w sposób kompleksowy pracami porządkowymi na terenie osiedli i wspólnot mieszkaniowych. W naszej ofercie znajduje się wiele usług: sprzątanie osiedli, bloków, mieszkań, a także terenów zakładowych oraz terenów prywatnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie usług porządkowych, a w naszych szeregach zatrudniamy najlepszych pracowników w branży. Ekipy sprzątające firmy Asztar posługują się nowoczesnym sprzętem i środkami czystości o najwyższej jakości, produkowanymi przez uznane światowe marki. Dzięki temu, każda usługa sprzątania, którą wykonujemy, charakteryzuje się dokładnością i precyzją niezależnie od miejsca jej świadczenia. Pomożemy Ci w przywróceniu ładu i porządku – bez względu na to, czy chodzi o uporządkowanie małego mieszkania, czy o sprzątanie osiedliWarszawa jest lokalizacją naszej siedziby oraz świadczonych usług. Jeśli szukasz usługi sprzątania osiedli lub wspólnot mieszkaniowych, trafiłeś bardzo dobrze!

dsc-0525

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzątania osiedli i wspólnot mieszkaniowych:
Sprzątanie osiedli zawiera m.in.:

 • odkurzanie i mycie posadzek, podłóg, schodów, ścian, parapetów,
 • opróżnianie koszy na śmieci,
 • mycie wind,
 • zaopatrzenie w środki higieniczne codziennego użytku,
 • utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych,
 • sprzątanie garaży, podjazdów,
 • czyszczenie wyposażenia biurowego, sprzętu komputerowego, mebli,
 • pielęgnacja zieleni,
 • codzienne zamiatanie chodników (odśnieżanie i usuwanie oblodzeń w miesiącach zimowych),
 • drobne konserwacje,

Sprzątanie osiedli oferowane przez naszą firmę jest przeprowadzane gruntownie i solidnie – to sprawia, że okolice mieszkalne wyglądają bardziej atrakcyjnie i estetycznie. Zajmujemy się czyszczeniem klatek schodowych, myciem wind i okien bloków oraz apartamentowców. 

Sprzątanie mieszkań obejmuje wszystkie czynności związane z utrzymaniem porządku w domowym zaciszu. Przywiązujemy dużą wagę do obsługi klienta indywidualnego, ponieważ wiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości na terenie prywatnym. Nasza obsługa ma na celu zapewnienie klientowi maksymalnego zadowolenia oraz komfortu. Tak samo drobiazgowo i dokładnie podchodzimy do utrzymania czystości na terenach zakładowych oraz we wspólnotach. Nasze prace obejmują zarówno sprzątanie wewnątrz budynków, jak i na terenach zewnętrznych. 

Sprzątanie osiedli znajduje się wśród najważniejszych obowiązków naszych pracowników. Firma Asztar zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy doskonale wywiązują się z powierzonych im obowiązków. 

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując zakres wykonywanych prac do konkretnych potrzeb. Sprzątanie mieszkań może obejmować zarówno odkurzanie, jak i mycie podłóg. Ponadto, wykonujemy prace mniej popularne, takie jak czyszczenie tapicerki meblowej, mycie żyrandoli czy odkurzanie sprzętu komputerowego. Co istotne, prace porządkowe we wnętrzach mieszkań wykonywane są wyłącznie przez zaufanych i doświadczonych pracowników, którzy poruszają się po powierzonych im przestrzeniach w sposób wyjątkowo dyskretny. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukają usługi sprzątającej na najwyższym poziomie. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, jak i osoby prywatne – z nami nie będziesz musiał dłużej martwić się sprzątaniem, ponieważ wykonamy je w całości za Ciebie.

Zapraszamy zarówno przedsiębiorstwa i instytucje, jak i osoby prywatne – z nami nie będziesz już musiał martwić się sprzątaniem, ponieważ zrobimy wszystko za ciebie i to w naprawdę zachęcających cenach!

Dlaczego my:

 • Terminowość
 • Dokładność
 • Profesjonalizm
 • Indywidualne warunki współpracy
 • Konkurencyjne ceny


Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw z różnych branży, a ponadto w naszych usługach znajduje się sprzątanie mieszkań i sprzątanie osiedliWarszawa posiada skomplikowaną strukturę architektoniczną, złożoną zarówno z biurowców, jak i wielkich osiedli mieszkaniowych. Działamy na terenie wszystkich dzielnic stolicy. Współpracujemy z wieloma kontrahentami na terenie całej Warszawy, a nasze przedsiębiorstwo jest bardzo cenione w branży. Jeśli interesują Cię nasze usługi, takie jak: sprzątanie osiedli, mieszkań czy bloków – zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Ul. Pawia 8/20 
05-500 Piaseczno

Tel. 887 877 077
603 359 568- marketing i reklama
Email – biuro@asztar.pl
Close Menu